Dolar : Alış : 6.0824 / Satış : 6.0934
Euro : Alış : 6.5654 / Satış : 6.5772
HAVA DURUMU
hava durumu

balikesir9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 3 Kategoride 20 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Burhaniye Belediyesi; Her Alanda Vatandaşın Yanında

22 Mart 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Burhaniye Haberleri»Burhaniye Belediyesi; Her Alanda Vatandaşın Yanında

İki Buçuk Yılda Yaklaşık Bin 200 Kişiye Psikolojik Danışmanlık Verildi

Burhaniye Belediyesi hayatın her alanında ilçe halkının yanında yer almaya devam ediyor. Burhaniye Belediyesi tarafından 2016 yılında hayata geçirilen proje kapsamında yaklaşık bin 200 kişiye psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti verildi.

Vatandaşların güncel yaşamın yükünden kurtulmaları ve karşılaştıkları sorunları hasarsız aşabilmeleri amacıyla Burhaniye Belediyesi tarafından geliştirilen proje kapsamında ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti veriliyor.

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce hayata geçirilen proje kapsamında 2 buçuk yıl içerisinde yaklaşık bin 200 kişi psikolojik danışmanlık hizmetinden faydalandı.

Konu hakkında bilgi veren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Halkımızın güncel yaşamlarında karşılaştıkları sorunları en kolay şekilde aşabilmeleri için belediye olarak belediye tabipliğimiz bünyesinde psikolojik danışmanlık hizmeti veriyoruz. 2016 yılında hayata geçirdiğimiz projemiz kapsamında yaklaşık bin 200 vatandaşımıza, ücretsiz olarak psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmetini verdik” dedi.

Başkan Necdet Uysal, Burhaniye Belediyesi olarak vatandaşların gönüllerine dokunarak onların daha huzurlu ve daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için çalıştıklarını kaydetti.

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika