Dolar : Alış : 6.0824 / Satış : 6.0934
Euro : Alış : 6.5654 / Satış : 6.5772
HAVA DURUMU
hava durumu

balikesir9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 3 Kategoride 20 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Edremit’te bazılarını telaş sardı. Telaşa kapıldılar

22 Mart 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Edremit Haberleri»Edremit’te bazılarını telaş sardı. Telaşa kapıldılar

Edremit Belediye Başkanı Bağımsız Aday Kamil Saka ve Vatan Partili Meclis Üyeleri Tahtakuşlar, Kavaklar ve Çamlıbel Mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

Saka, vatandaşların kafalarındaki sorulara tek tek yanıt vererek, neden tekrar belediye başkan adayı olduğunu açıkladı. Büyük takdir toplayan Başkan Saka, vatandaşlardan oy istedi. Büyük bir destek olduğunu ifade eden Başkan Saka;” Edremit’te bazılarını telaş sardı. Telaşa kapıldılar.”dedi.

Edremit Belediye Başkanı Bağımsız Aday Kamil Saka ;Edremit’te bazılarını telaş sardığının altını çizerek sözlerine şöyle devam etti. “Bazıları telaşa kapıldılar. Nereden çıktı bu adam ne güzel biz işimizi ayarlamıştık, oda gelse buda gelse istediğimiz şekilde bundan sonra inşaat konusunda önümüze çıkan yok yeşildi, yok zeytindi , yok şuydu, yok buydu diye önümüze çıkıp bizi engellemeye kalkacak olanları ne güzel saf dışı etmiştik dediler. Biz bu oyunu bozmak için bu yola tekrar çıktık.” Diye konuştu.

Bazılarının Edremit’i sahipsiz zannettiğinin altını çizen Başkan Saka; “ Ben aday olduktan sonra ,nereden çıktı bu diye yeniden söylenmeye başladılar.Zannettiler ki Edremit sahipsiz, zannettiler ki Edremit’te başkan olabilmek için Ankara’da üç beş siyaset baronunu ayarlayıp kendi atamalarını yaptırmak suretiyle Edremit’te belediye başkanı olacağını zannettiler.

Evet Edremit’te belediye başkanı olunur. Ama bunun şartları vardır. Bu şartların başında Edremit’in hakkını , Edremit’in hukukunu, en önemlisi de Edremit’in doğasını, zeytinini koruyacak biri olman lazımdır. Yoksa daha büyük bina yaptırarak, daha kolay ruhsatlar verdirerek başkanlık yapılmaz Edremit’te. O günler geçti artık. Edremitimizi bu kişilere yedirmemek için halkın isteği üzerine tekrara belediye başkan adayı oldum “ dedi

Haber : Kadir Aydınışık

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika